RadioKoksu - najbardziej hardkorowe radio!

OptivitaNutrition

RadioKoksu #22

Podsumowanie akcji Hardkorowa Paczka, jak zrobic zajegbiste nogi i motywacja do treningu!

Wróć ...
Dodaj na Wykop Dodaj na Blip Dodaj na Flaker Dodaj na Facebook
- A A A +
DrukujDrukuj
E-mailE-mail

Audycje w formacie mp3

Email jest wymagany.

RadioKoksu #22 - 192kbs MP3 
* - Pobierając plik z audycją wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez serwis RadioKoksu.pl z siedziba w LasVegas NV, USA oraz Partnerów RadioKoksu.pl w celu świadczenia usług związanych z rejestracją na portalu radiokoksu.pl oraz na otrzymywanie informacji handlowych od tych podmiotów oraz od podmiotów z nimi współpracujących, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.).

W tej audycji odpowiadamy


Anka
Nie wiem co radzicie w moim przypadku, mam wielu chlopakow, ja kazdego lubie ale mam wielu, nie wiem jakiego wybrac, z drugiej strony wygodnie mi jest bo dostaje duzo prezentow. Rozumiecie jestem kobieta. Wiec w jaki sposob mam wybrac swojego ukochanego, glupio mi o to pytac, pomozcie!!

Rafal
Nie moge sie ustabilizowac, ciagle skacze z kwiatka na kwiatek, nie mam pojecia czy jestem uzalezniony od seksu czy tylko lubie gre z kobietami?! Chce wreszcie znalezc ta jedyna, ale nie wiem czy moge przestac, co mam robic! Robert czy miales taki problem, poradz mistrzu :)

Wasze utwory w RadioKoksu

W tej audycji nie został użyty żaden z przesłanych przez was utworów.

Napisz komentarz

Wspierają nas:

 
 
  •    
  • RadioKoksu - najbardziej hardkorowe radio!
  • RadioKoksu - najbardziej hardkorowe radio!
  • RadioKoksu - najbardziej hardkorowe radio!